NEOFICIÁLNÍ a tedy nezávislá stránka k tématu: Řád svatého Lazara - OSLJ

Soukromá webová stránka k informaÄŤnímu úÄŤelu

připravená Mikulášem Krejčíkem z Radimovic, bývalým OLJ

english deutsch fran�ais espanol �esk�

Kniha hostů www.atavis-et-armis.info

Velký okruh osob z různých zemí navštěvuje tuto soukromou webovou stránku. Mezi nimi jsou členové a přátelé Řádu svatého Lazara, ale také osoby, které mají všeobecně zájem o Řád, jeho dlouhou tradici nebo jeho charitativní úkoly v přítomnosti.

Pro všechny tyto osoby je zde v knize hostů možnost napsat povzbuzení, pozdravení, pochvalu nebo konstruktivní kritiku. Chcete-li napsat komentář, klikňete, prosím, na odkaz "Napsat zápis."

Napsat zápis

Zdirad Čech piše dne 20.09.2014, 01:09

Vážený pane, Vaše stránka je hodně zajímavá a Váš osobní problém s bailivikem je nešťastný, ale sedl jste prostě na špatného koně. Opravdovým representantem Řádu je České velkopřevorství, uznané Českou biskupskou konferencí, s velkopřevorem (a velmistrem uznaným světským protektorem Řádu, hrabětem pařížským) Jnem Dobřenským. Když jste se dal do spolku s podivnou partičkou podivných lidí, mělo to špatný konec.
Pěkně zdraví ZČ

Mikuláš Krejčík z Radimovic piše dne 22.08.2010, 15:08

Tato webová stránka je navštívilo velké množství lidí z různých zemí. Jedná se za prvé, ti, kdo narazí na tomto webu, ale i pro lidi z Řádu, kteří si výslovně žádá o svatého Lazara. Všichni tady by měla být dána možnost psát komentáře, přáníčka, chválu a konstruktivní kritiku dolů. Doufám, že po zúročili této knihy.

[<<] [<] Strana 1 od 1 [>] [>>]

Poslední aktualizace dne 14.12.2017

Tato stránka byla staĹľena za 0.0046 vteřiny.

Bookmark Buttons


Bookmark: Del.icio.us Bookmark: Facebook Bookmark: Google Bookmark: Yahoo